Пропонуємо повний комплекс послуг
Компанія «ICAC» - команда кваліфікованих консультантів, аудиторів і технічних експертів

Наші послуги

Компанія «ICAC» - компанія кваліфікованих консультантів, аудиторів і технічних експертів в галузі сертифікації та консалтингу. Звертаючись до нас, Ви отримуєте консультацію та сертифікацію від професіоналів!

Технічні регламенти, директиви ЄС

Законодавчий інструмент, який встановлює обов'язкові вимоги до продукції в процесі проектування, виготовлення, реалізації та утилізації.

Декларація про відповідність Митного союзу

Декларація про відповідність Митного союзу – документ юридичної сили, який дає право виробнику продукції реалізовувати товарообіг на територіях країн без проходження процедури додаткового оформлення документів.

Декларація відповідності

Декларація відповідності - документ, в якому декларант під свою повну юридичну відповідальність гарантує, що вироблена продукція відповідає вимогам безпеки.

СЕ маркування

Маркування СЕ це технічний паспорт, який підтверджує те, що продукція відповідає суттєвим вимогам директив Європейського союзу.

Сертифікація продукції

Надаємо послуги з оформлення документів на відповідність продукції заявленим характеристикам і вимогам.

Сертифікат якості

Ваша компанія планує вести активну діяльність на внутрішньому та міжнародному ринках? У такому випадку наша компанія допоможе вам розробити сертифікат якості на товар.

Сертифікат відповідності

Для представлення товарів на національному та міжнародному ринках може знадобитися сертифікат відповідності. Для чого потрібний цей документ і як його отримати, читайте далі.

Сертифікат Митного союзу

Сертифікат відповідності Митного союзу - який гарантує, що безпека і якість обраної продукції повністю відповідає міждержавним Стандартам, технічним регламентам ТР ТЗ.

Сертифікація продукції

Підприємці стикаються з необхідністю отримання сертифікатів на товар під час виробництва на території України та його імпорту до країни. Що таке сертифікація продукції та як вона проводиться? Давайте з'ясуємо.

Сертифікат відповідності УкрСЕПРО

Сертифікат відповідності УкрСЕПРО - це офіційний документ, що має юридичну силу, який підтверджує, що продукт або система менеджменту відповідає нормам і правилам.

Сертифікати якості на продукти харчування

Сертифікація товарів – ефективний комерційний та маркетинговий інструмент. Отримання документа, що підтверджує якість та безпеку продукції, відіграє важливу роль при виході підприємства на національний та міжнародний ринок. Не стала винятком і харчова промисловість.

Добровільна сертифікація

Система добровільної сертифікації — система, створена підприємствами, організаціями чи іншими юридичними особами, які беруть він повноваження щодо проведення добровільної сертифікації.

Системи менеджменту

Система менеджменту гарантує організаціям впровадження структурованого підходу до їх діяльності з метою досягнення цілей.

ISO 13485

ISO 13485 - стандарт міжнародної серії, який містить набір правил і вимог для впровадження результативних систем управління якістю в організаціях виробників медичних препаратів.

ISO 14001

Стандарт розроблений на основі ISO 9000 і спрямований на зменшення негативного впливу виробництв на навколишнє середовище і максимального збереження фінансових ресурсів.

ISO 22000 та HACCP

ISO 22000 - стандарт міжнародної серії, який містить набір правил і вимог для впровадження результативних систем управління безпечністю продуктів харчування.

OHSAS 18001

OHSAS 18001 - стандарт міжнародної серії, який містить набір правил і вимог для впровадження результативних систем управління професійною безпекою і здоров'ям у всіх організаціях.

ISO 9001:2015

Стандарти серії ISO 9000 є загальноприйнятою демонстрацією стабільності якості в різних сферах. Це візитна картка підприємства на всіх ринках збуту.

Консалтинг і аудит

Вирішення існуючих проблем, складання бізнес-плану та розробки стратегії щодо усунення наявних на підприємстві помилок.

Аудит систем менеджменту на підприємстві

Незалежний і документований процес отримання об'єктивних свідоцтв та їх об'єктивного оцінювання з метою визначення ступеня відповідності критеріям аудиту.

Розробка і побудова систем менеджменту

Законодавство Європейського Союзу передбачає для виробників продукції/послуг застосування систем менеджменту якістю як гарантії стабільного якості продукції.

Розробка технічних умов

Нормативний документ, необхідний виробнику для серійно виготовленої продукції, який встановлює технічні вимоги до виробів, матеріалів, речовин і т. д.

Розробка технічного файлу під СЕ

При розміщенні продукції на європейському ринку виробник зобов'язаний випустити Декларацію відповідності і маркувати продукцію знаком РЄ. Обов'язкове впровадження системи менеджменту.

Інші послуги

Пропонуємо нашим клієнтам складання відмовних листів, послуги реєстрації торгової марки і висновок СЕС (гігієнічний висновок).

Відмовні листи

Відмовний лист – узагальнена назва документа, який говорить про те, що певні види продукції не потрапляють під законодавчо регульовану сферу.

Реєстрація торгової марки

Незаконне використання конкурентами Вашої торгової марки, або навіть користування схожим знаком для товарів і послуг призводить до матеріальних втрат.

Висновок СЕС

Висновок СЕС (гігієнічний висновок) – документ, який говорить про те, що об'єкт оцінювання відповідає санітарним нормам України. Термін дії висновків варіюється від 3 - 5 років.

Наші головні переваги

Оперативне рішення всіх процесів сертифікації в найкоротші терміни

Компанія «ICAC»

Широка сфера акредитації

Включає 220 найменувань різної продукції

Компанія «ICAC»

Міжнародний рівень

Допомагаємо нашим клієнтам виходити на світові ринки

Компанія «ICAC»

Комплексний підхід

Сертифікація спільно з акредитаційною лабораторією

Компанія «ICAC»

Індивідуальний підхід

Збереження повної конфіденційності для клієнтів

Компанія «ICAC»

Кваліфіковані фахівці

Великий досвід в сертифікації, аудиті та консалтингу

Компанія «ICAC»

Безкоштовні консультації

Безкоштовні консультації з оцінки відповідності

Компанія «ICAC»

Багаторівневий рівень якості

Будьте впевнені в надійності наших зобов'язань

Компанія «ICAC»

Довгострокові відносини

Ми націлені на тривалу співпрацю

Наші задоволені клієнти

За час нашої роботи ми отримали безліч задоволених клієнтів і партнерів

Савекс
Полтавмаш
 Изофаст
М-лит
Гидробак
АТБ
Клиент 10
Клиент 9
Клиент 8
Клиент 7
Клиент 6
Клиент 5
Клиент 4
Клиент 3
Клиент 2
Клиент 1
Замовити дзвінок
Передзвонимо Вам протягом 30 хвилин
Ваше ім'я
Ваш телефон
Данные будут использованы только для связи с Вами!
×
Залишити заявку
Передзвонимо Вам протягом 30 хвилин
Ваше ім'я
Ваш E-Mail
Ваш телефон
Данные будут использованы только для связи с Вами!
×